Przyjedź  I Zobacz Jakie Atrakcje Na Ciebie Czekają W Pobliżu Willi Sezamek!

OSTATNIE WOLNE POKOJE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM!

Obiekt posiada wpis do CEIDG.

REZERWUJ nocleg: tel. 182014828

Polityka Prywatności - Willa Sezamek Zakopane

Twoja prywatność jest dla nas niezwykle ważna. Cenimy zaufanie, jakim nas obdarzasz, dlatego zobowiązujemy się chronić prywatne dane, które nam udostępniasz. Niniejszy dokument opisuje, w jaki sposób wykorzystujemy i przetwarzamy dane, które nam powierzasz.

Zapisanie się na listę Willi Sezamek jest dwuetapowe.

Pierwszy etap wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail oraz zaakceptowania Polityki Prywatności. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej Willi Sezamek. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu odbiorcy nasze materiały. Imię pozwala zwracać się do czytelników po imieniu.

Do każdego z Gości wysyłany jest e-mail z prośbą o potwierdzenie wpisu na listę. Drugi etap wymaga potwierdzenia zapisu na listę wg instrukcji zawartych w e-mailu.

Tylko na tak potwierdzone adresy będą wysyłane wiadomości zawierające bezpłatne porady np. jak znaleźć wiarygodny nocleg w Zakopanem, dodatkowe materiały informacyjne o naszym obiekcie,  najbliższych okolicach i atrakcjach, aktualne propozycje dot. możliwości skorzystania z naszych usług, okazyjne oferty związane ze stosowanymi przez nas promocjami i korzystnymi obniżkami cen, dodatkowe zdjęcia oraz inne cenne, przydatne i całkowicie DARMOWE wskazówki.

Zapisani w ten sposób Goście, którzy jeszcze nie byli w Willi Sezamek mają możliwość skorzystania z 5% rabatu na pierwszy pobyt w naszej willi. Promocje i rabaty stosowane przez Willę Sezamek nie sumują się.

Nasza - zbudowana w wyżej opisany sposób lista mailingowa -  daje nam możliwość skonstruowania bardziej  skonkretyzowanej oferty uwzględniającej określone zapotrzebowania i oczekiwania Gości oraz kierowania jej tylko do  zainteresowanych  przyjazdem do Zakopanego osób.

Dane adresowe mogą zostać także wykorzystane do zebrania opinii  w celu przeprowadzenia analiz mających na celu podniesienie jakości naszych usług, zwiększenie zadowolenia Gości oraz ulepszenia działania i funkcjonalności naszej strony internetowej.

Możemy także skorzystać z danych kontaktowych na naszej liście w celu poproszenia o wyrażenie opinii po zakończeniu pobytu w Willi Sezamek. Opinie takie pomagają innym Gościom dokonać właściwego wyboru zakwaterowania.

Potwierdzenie zapisu na listę mailingową wiąże się z wyrażeniem zgody na wysyłanie powyższych materiałów i wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Szanujemy prywatność naszych Gości, więc jakiekolwiek  zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nikomu nie ujawniamy, nie sprzedajemy i nie udostępniamy adresów e-mailowych z naszej listy.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności nie zapisuj się na naszą listę.

W każdej chwili można się także wypisać z  naszej listy adresowej bez żadnych konsekwencji.

 

POKOJE

Znalezienie pewnego, wiarygodnego noclegu eliminuje niepotrzebne ryzyko i daje poczucie BEZPIECZEŃSTWA dla Twojej Osoby i Twoich pieniędzy.

W naszej willi zapewnimy Ci przede wszystkim  WIARYGODNY nocleg  w pokojach: 

Więcej…

CENY I REZERWACJE

Osoby dorosłe i dzieci od 7 lat - od 35 do 50 zł za nocleg od osoby w zależności od sezonu, długości pobytu i pokoju
Dzieci do 6 lat – możliwość zniżki (wg uzgodnień telefonicznych)

Ręczniki - dopłata 10zł do pobytu

Suszarka do włosów - dopłata 12zł do pobytu

Powyższe ceny nie dotyczą okresu sylwestrowego.

Więcej…

KONTAKT

  Willa Sezamek

Ul. Zwierzyniecka 29

34-500 Zakopane
Tel.: 1820 148 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.willasezamek.pl


Willa Sezamek