Przyjedź  i Zobacz Jakie Atrakcje na Ciebie Czekają w Pobliżu Willi Sezamek!

Obiekt posiada wpis do CEIDGREZERWUJ nocleg: tel. 182014828

WILLA SEZAMEK posiada certyfikat SPRAWDZONY OBIEKT nadany przez jeden z największych portali internetowych NOCOWANIE.PL. Oznacza to, że przedstawiciel portalu był u nas na miejscu i stwierdził, że obiekt istnieje w rzeczywistości. Tam również można przeczytać opinie gości, którzy u nas nocowali i zechcieli podzielić się swoimi wrażeniami z innymi 

 

 

Zostaliśmy także uhonorowani przez portal Booking.com, który przyznał nam NAGRODĘ DOSKONAŁOŚCI za 2014 r odzwierciedlającą wysokie oceny Gości dokonujących u nas rezerwacji. Ta prestiżowa nagroda jest dowodem na to, że robimy wszystko by spełniać oczekiwania naszych Gości.

POKOJE

Znalezienie pewnego, wiarygodnego noclegu eliminuje niepotrzebne ryzyko i daje poczucie BEZPIECZEŃSTWA dla Twojej Osoby i Twoich pieniędzy.

W naszej willi zapewnimy Ci przede wszystkim  WIARYGODNY nocleg  w pokojach: 

Więcej…

CENY I REZERWACJE

W celu uzyskania informacji o dostępności oraz cenie pokoi prosimy o skorzystanie z formularza zamieszczonego powyżej na naszej stronie.

 

Więcej…

KONTAKT

  Willa Sezamek

Ul. Zwierzyniecka 29

34-500 Zakopane
Tel.: 1820 148 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.willasezamek.pl