Przyjedź  i Zobacz Jakie Atrakcje na Ciebie Czekają w Pobliżu Willi Sezamek!

Obiekt posiada wpis do CEIDGREZERWUJ nocleg: tel. 182014828

Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym domu. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

1.Willa Sezamek prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych.

2. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 a kończy o 10.00.

3.Rezerwacji pokoju dokonuje się online po skorzystaniu z internetowego systemu rezerwacyjnego zamieszczonego na naszej stronie lub telefonicznie.

4.Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu  zadatku na rachunek bankowy w terminie 3 dni od złożenia wstępnej rezerwacji.

5.Wpłata zadatku oznacza potwierdzenie warunków rezerwacji i akceptację regulaminu. Zadatek nie podlega zwrotowi.

6.W przypadku rezerwacji  niestawienie się Gościa w Willi Sezamek do godz. 6.00 rano dnia następnego po dniu planowanego przyjazdu jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, o ile nie ustalono inaczej.

7.Zadatek zwracany jest w całości jedynie w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy Willi Sezamek.

8.Zameldowania Gości dokonuje się w dniu przybycia.

9.Wpłata pozostałej części należności za zarezerwowany pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu przy zameldowaniu Gości.

10.W przypadku wyjazdu przed upływem rezerwowanego terminu, z przyczyn niezależnych od Willi Sezamek, pobrana należność za pobyt nie podlega zwrotowi.

11.Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę bez uzgodnienia z gospodarzem obiektu.

12.Osoby odwiedzające mogą przebywać w Willi Sezamek tylko po uprzednim powiadomieniu gospodarza obiektu.

13.Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 7.00.

14.Ze względu na komfort osób niepalących i rodzin z dziećmi w Willi Sezamek palenie tytoniu odbywa się wyłącznie na balkonie.

15.Ze względów bezpieczeństwa przy opuszczaniu Willi Sezamek należy zawsze zamykać okna, drzwi balkonowe oraz drzwi pokoju. Willa Sezamek nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione w pokoju.

16.Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać grzałek, czajników, kuchenek mikrofalowych i elektrycznych, grzejników, urządzeń gazowych i innych elektrycznych aparatów oraz przyrządów nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju.

17.Goście chcący przygotować śniadanie lub kolację we własnym zakresie mają możliwość korzystania z aneksu kuchennego. Po przygotowanym posiłku należy pozostawić po sobie ład i porządek.

18.Parking obok Willi Sezamek lub na terenie posesji jest bezpłatny i niestrzeżony. Willa Sezamek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.

19.Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zgubienia kompletu kluczy) Willi Sezamek powstałe z jego winy lub winy odwiedzających.

20.Na życzenie pokój może zostać posprzątany – usługę tę należy uzgodnić z właścicielem.

21.Zachowanie Gości i osób korzystających z usług Willi Sezamek nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.

22.W obiekcie obowiązuje zakaz przywożenia zwierząt.

23.Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do natychmiastowego opuszczenia Willi Sezamek bez zwrotu kosztów.

24.Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:

 - będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających;

 - które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny;

 - które podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszyły regulamin Willi Sezamek wyrządzając szkodę w mieniu Willi Sezamek lub gości.

Będziemy Państwu wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu regulaminu. Życzymy udanego wypoczynku!

 Gospodarze

 WILLI SEZAMEK

 

POKOJE

Znalezienie pewnego, wiarygodnego noclegu eliminuje niepotrzebne ryzyko i daje poczucie BEZPIECZEŃSTWA dla Twojej Osoby i Twoich pieniędzy.

W naszej willi zapewnimy Ci przede wszystkim  WIARYGODNY nocleg  w pokojach: 

Więcej…

CENY I REZERWACJE

W celu uzyskania informacji o dostępności oraz cenie pokoi prosimy o skorzystanie z formularza zamieszczonego powyżej na naszej stronie.

 

Więcej…

KONTAKT

  Willa Sezamek

Ul. Zwierzyniecka 29

34-500 Zakopane
Tel.: 1820 148 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.willasezamek.pl