Przyjedź  i Zobacz Jakie Atrakcje na Ciebie Czekają w Pobliżu Willi Sezamek!

Obiekt posiada wpis do CEIDGREZERWUJ nocleg: tel. 182014828

SPRAWDŹ dostępność pokoi i REZERWUJ także poniższym czerwonym przyciskiem


REZERWACJA

BLISKO SKOCZNI, SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH, WYCIĄGÓW NARCIARSKICH, CENTRUM KRUPÓWEK I KRYTEJ PŁYWALNI COS

Wysoki standard naszych pokoi, konkurencyjne ceny, dogodna lokalizacja willi i kameralna atmosfera to alternatywa dla drogich obiektów w Zakopanem takich jak apartamenty, pensjonaty czy hotele.

 Jeśli chcesz wypocząć sam, z rodziną lub przyjaciółmi - zarezerwuj u nas miejsce i przyjedź do Zakopanego a świeże powietrze, moc zieleni i atrakcyjne widoki będą w zasięgu Twojej ręki!

 Serdecznie zapraszamy do Zakopanego – noclegi pod skocznią w Willi Sezamek!

 Zakopane - miasto legenda, centrum aktywnego wypoczynku i rekreacji, położone u stóp Tatr - to najatrakcyjniejsza górska miejscowość, do której ludzie chętnie przyjeżdżają na urlop, wczasy, wakacje, ferie czy też długi weekend. W dobrym tonie jest spędzić tu choć parę dni.

Tanie noclegi najlepiej znaleźć w obiektach takich jak pokoje gościnne czy kwatery prywatne.

 Największą popularnością cieszą się noclegi pod skocznią w Zakopanem. Wielka Krokiew przyciąga nie tylko kibiców skoków narciarskich. Jest to rejon, w którym koncentruje się życie sportowe i turystyczne Zakopanego. Skocznia w Zakopanem gromadzi też zwolenników różnych imprez sportowych i kulturalnych. W pobliżu Wielkiej Krokwi znajduje się także wejście na szlaki górskie wiodące przez niezwykle urokliwe doliny na terenie TPN.

Z uwagi na atrakcyjność tej części miasta – wille, kwatery czy pokoje gościnne tu zlokalizowane z reguły są dość drogie. O tani nocleg w Zakopanem w rejonie skoczni nie jest więc łatwo. Okresy takie jak Sylwester, ferie, majówka, wakacje, długie weekendy itp. cieszą się niezwykłym zainteresowaniem turystów. Takiemu zapotrzebowaniu wychodzą naprzeciw pokoje gościnne w Willi Sezamek.

POKOJE

Znalezienie pewnego, wiarygodnego noclegu eliminuje niepotrzebne ryzyko i daje poczucie BEZPIECZEŃSTWA dla Twojej Osoby i Twoich pieniędzy.

W naszej willi zapewnimy Ci przede wszystkim  WIARYGODNY nocleg  w pokojach: 

Więcej…

CENY I REZERWACJE

Osoby dorosłe i dzieci od 7 lat - od 50 - 60 zł za nocleg od osoby w zależności od sezonu, długości pobytu i pokoju
Dzieci do 6 lat – możliwość zniżki (wg uzgodnień telefonicznych)

Więcej…

KONTAKT

  Willa Sezamek

Ul. Zwierzyniecka 29

34-500 Zakopane
Tel.: 1820 148 28

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.willasezamek.pl


Willa Sezamek